Pozvánka na akci

Festival ZUŠ Open pomáhá – Po stopách Anežky České

V pondělí 23. května se v kostele sv. Františka z Assisi, který na Křižovnickém náměstí spravuje Rytířský řád Křižovníků s červenou hvězdou, koná koncert duchovní hudby. Účinkuji žáci a pedagogové pražských základních uměleckých škol, Školy J. Ježka, ZUŠ Jičín a Český Krumlov a hosté.
Začátek koncertu v 17:00.
Po koncertu se přesuneme do Dívčí školy (Platnéřská 4, Praha 1), kde bude následně pokračovat program prezentací a prodejní výstavou výrobků chráněné dílny INSPIRACE, která spolupracuje s Dívčí školou.
Začátek prodejní akce v 18:30.
Celá akce se konala v rámci šestého ročníku festivalu ZUŠ Open.
Související odkazy:

Festival ZUŠ Open pomáhá v naší škole

V úterý 19. října se v kostele sv. Františka z Assisi, který na Křižovnickém náměstí spravuje Rytířský řád Křižovníků s červenou hvězdou, konal slavnostní koncert. Žáci a pedagogové základních uměleckých škol, Školy Jaroslava Ježka, Konzervatoře J. Deyla a Dívčí katolické školy zahráli a zazpívali společně.
Celá akce se konala v rámci pátého ročníku festivalu ZUŠ Open pomáhá a její výtěžek šel na podporu naší školy a naší chráněné dílny Inspirace.

Den církevního školství 2021 v Arcidiecézi pražské

Pražské arcibiskupství zve na první online den církevního školství, který se bude konat ve středu 15. září. Návštěvníci budou mít možnost sledovat život v církevních školách v pražské arcidiecézi. Školy si bude možné také virtuálně projít a interaktivně se zapojit do výuky.

Rozhodnutí ředitele školy – výsledek přijímacího řízení pro studium v roce 2021/2022

Všichni zájemci o denní studium ve škol.roce 2021/22 v DKSŠ, kteří si v řádném termínu podali přihlášku ke studiu v oboru Pečovatelské služby a Praktická škola, byli přijati.
Mgr. Josef Civín