Chráněná dílna inspirace šije roušky

Fotografie ukazuje atmosféru ve školní chráněné dílně Dívčí katolické střední školy Inspirace, kde handicapované absolventky školy šijí ochranné roušky pro pečovatelky školní pečovatelské služby – Křižovnická pečovatelská služba. Mezi dalšími zájemci jsou zaměstnanci jedné z nemocničních lékáren, roušky od nás poptává i jeden ze sponzorů dílny, majitel sítě prodejen pokračujících ve shodě s vládním nařízením v prodeji pro „své“ prodavačky. Nejspíše neuspokojíme všechny zájemce, ale i tak jsme rádi za možnost alespoň málem pomoci…….

Budeme rádi za pomoc zaslanou na adresu školy – Platnéřská 4, Praha 1, 110 00.
Děkujeme za
tkalouny – šířka 2 cm jakékoliv barvy
kloboukové gumičky – kulaté
guma do spoďárů úzká
šikmý proužek jakékoliv barvy

Bůh vám všem žehnej!